ورود کاربر

خلاصه آمار سایت

خانه

"کوکومو"؛ جزیره شناور رویایی

عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور
"کوکومو"؛ جزیره شناور رویایی

پنت هاوس دیدنی و جذاب کوکومو 80 متر بالاتر از سطح دریا قرار می گیرد و از دیگر ویژگی های این جزیره خصوصی می توان به یک عرشه جنگلی، درختان نخل و باغ های عمودی اشاره کرد.
جزیره کوکومو با طراحی آینده‌نگر خود یک جزیره شناور چشمگیر محسوب می شود که توسط مهندسان و طراحان شرمت میگالو پرایوت شکل گرفته است. این جزیره به طور ویژه برای پهلو گرفتن قایق های تفریحی و زیردریایی های خصوصی طراحی شده است.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، جزیره کوکومو با 117 متر پهنا این امکان را برای قایق های تفریحی فراهم می کند تا در آب های کم عمق نیز به آن وارد و خارج شوند و همچنین زیردریایی ها می توانند در عرشه های زیرآبی آن پهلو بگیرند. این طرح مفهومی برای استفاده از یک قایق تفریحی میگالو، زیردریایی یا مینی زیردریایی ها طراحی شده است.

پنت هاوس دیدنی و جذاب کوکومو 80 متر بالاتر از سطح دریا قرار می گیرد و از دیگر ویژگی های این جزیره خصوصی می توان به یک عرشه جنگلی، درختان نخل و باغ های عمودی اشاره کرد. همچنین، یک عرشه ساحلی برای این جزیره در نظر گرفته شده که استخر شنا و عرشه ای باغ مانند برای صرف غذا در محیط آزاد را ارائه می کند.

جزیره شناور کوکومو با استخرها و آبشارهای بزرگ، دو باشگاه ساحلی، سالن غذاخوری زیرآبی فوق العاده و یک انبار بزرگ برای نگهداری لوازم همراهی می شود. بخشی از این جزیره منطقه اسپا با جکوزی و استخر است و همچنین محل فرود بالگرد و تراس های ساحلی بزرگ که خلیج هایی برای قایق ها و زیردریایی های کوچک هستند برای آن در نظر گرفته شده اند.

 

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی