ورود کاربر

خلاصه آمار سایت

خانه

پرورش گیاه در یک لامپ!

اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید و به نور خورشید چندانی دسترسی ندارید، ایجاد یک باغچه یا نگهداری از گیاهان می تواند چالش برانگیز باشد. برای غلبه بر این چالش نوی استودیو (Nui Studio) لامپ میگدل (Mygdal) را معرفی کرده است که راه حلی عالی به نظر می رسد.
اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید و به نور خورشید چندانی دسترسی ندارید، ایجاد یک باغچه یا نگهداری از گیاهان می تواند چالش برانگیز باشد. برای غلبه بر این چالش نوی استودیو (Nui Studio) لامپ میگدل (Mygdal) را معرفی کرده است که راه حلی عالی به نظر می رسد. این محصول نوآورانه بی نیاز از رسیدگی خاص امکان رشد گیاهان بدون نور خورشید یا آبیاری را فراهم می کند.

پرورش گیاه در یک لامپ!

 

با استفاده از لامپ LED، امکان رشد هر نوع گیاه کوچکی فراهم می شود. پایه آلومینویمی نیز آب را ذخیره می کند و به صورت دوره ای برای تغذیه بستر خاک استفاده می کند.

پرورش گیاه در یک لامپ!

 


نوی استودیو یک نسخه 13 در 10 اینچی با قابلیت آویزان شدن و یک نسخه 27 در 19 اینچی که روی سطح قرار می گیرد را طراحی کرده است. شیشه دست ساز دارای پوششی الکتریکی است که موجب می شود میگدل از تمامی زوایا درخشان به نظر برسد.

پرورش گیاه در یک لامپ!

 


نوی استودیو مدل های مختلف را مورد آزمایش قرار داده تا به شکل درست و مناسب را برای این محصول دست یابد. 

پرورش گیاه در یک لامپ!

 


محفظه شیشه ای به صورت دست ساز و به روش دمیدن شکل گرفته است.

پرورش گیاه در یک لامپ!

 


نام این لامپ ادای احترامی به شیشه ساز معروف پیتر کوشینکه است که در روستای میگدل، دانمارک زندگی می کرد. کلمه دانمارکی «میگدل» به «خاک حاصلخیز» ترجمه می شود.

پرورش گیاه در یک لامپ!


محفظه شیشه ای زیست بومی خودکفا است و این محصول برای افرادی که در آپارتمان هایی با دسترسی اندک به نور خورشید یا افرادی که در پی آبیاری بدون دردسر گیاهان خود هستند، مناسب است.

پرورش گیاه در یک لامپ!


با میگدل ترکیبی از زیبایی های نور و طبیعت را می توانید به محیطی تاریک و حتی بدون پنجره وارد کنید.

پرورش گیاه در یک لامپ!

 
نویسنده مقاله:عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور

فایل متن مقاله