ورود کاربر

خلاصه آمار سایت

خانه

تجهیزات ورزش آپارتمانی: آشنایی با مینی بایک

زندگی در آپارتمان به همراه رفاهی که ایجاد می نماید، می تواند خود به دشمن رفاه و سلامتی تبدیل گردد اگر پیش بینی های لازم در خصوص جبران کم تحرکی یا تغییرنامناسب در سبک تردد و زندگی در آپارتمان انجام نگردد. ما در مقالاتی سعی داریم برای امکان انجام ورزش های آپارتمانی، دستگاه های مخصوص این محیط ها را معرفی نماییم و در اولین بخش، به معرفی مینی بایک می پردازیم.

مینی بایک چیست؟
ورزش مینی بایک به سرعت در حال تبدیل شدن به کلمه ای پرکاربرد در دنیای بهداشت و تناسب اندام ، با مزایای متعدد و بسیار می گردد . اگر با این وسیله و مزایای شگفت انگیز آشنایی ندارید، توصیه می کنیم که با صرف کمی وقت، این مقاله کوتاه را به انتها برسانید. در شکل زیر می توانید با شکل ظاهری این دستگاه آشنا شوید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کاربرد دستگاه مینی بایک
به جای آنکه مجبور باشید برای مناسب شدن  هوای بیرون برای دوچرخه سواری صبر کنید، می توانید از مزایای دوچرخه سواری در منزل بهره ببرید!
با استفاده از یک دستگاه مینی بایک، به جای آنکه کالری را بادوچرخه سواری و در خیابان های شلوغ و وجود ریسک تصادف کم کنید، در منزل همان کار را انجام داده و تقریبا به همنا میزان کالری می سوزانید
با مینی بایک در حالی که در منزل در کنار خانواده  خود هستید و یا مشغول انجام سایر امور خانه مثل  تلفن زدن، کار با کامپیوترو یا تماشای تلویزیون، به طور موثری از مزیت های دوچرخه سواری البته بدون ریسک تصادف و زمین خوردن بهره می برید!
 
مینی بایک، یک مربی دلسوز برای مشکل کم تحرکی
اگر از مشکلات کم تحرکی دست و پا خود و یا اعضای خانوده اتان رنج می برید، دستگاه مینی بایک شما را از مراجعه به مراکز فیزیو تراپی بی نیاز نموده و قادر است تا با به حرکت در آوردن دست و پا، در فعال شدن مجدد این اعضا تاثیر به سزایی داشته باشد.
 
آیا مینی بایک به فضای زیادی نیاز دارد؟
ابعاد کوچک و وزن نسبتا کم ای دستگاه،  آن را به یک وسیله کاربردی و سیار مناسب برای استفاده در آپارتمان ها مبدل کرده است.
 
آیا خرید یک مینی بایک به صرفه است؟
اگر صرفا هزینه های ایاب و ذهاب به مراکز فیزیوتراپی و هزینه های مرتبط  را در نظر بگیریم، خواهید دید که تیه یک دستگاه مینی بایک، هدیه ای ارزشمند برای خود یا اعضای خانوده اتان می باشد!
 
 

مراجع: http://www.trionz.co.uk/blog/index.php/the-benefits-of-a-mini-exercise-bike

 
 
نویسنده مقاله:دبیرسایت

فایل متن مقاله