ورود کاربر

خلاصه آمار سایت

خانه

استودیو اپارتمان (بخش چهارم)

پس از آشنایی با استودیو آپارتمان و ایده های مناسب برای انجام دکوراسیون در آن، در این بخش شما را با پیاده سازی مطالب گفته شده در یک استودیو آپارتمان واقعی آشنا خواهیم نمود.
 
نمونه ارائه شده، سوئیتی است که فقط  33.5 متر مربع مساحت دارد. هرچند که این فضا برای زندگی بسیار کوچک است، اما می توان آن را به فضای کافی برای زندگی یک نفر تبدیل نمود. گاهی اوقات زندگی در چنین محیط کوچکی که اختیار آن در دست شماست خیلی بهتر از همزیستی با چند نفر دیگر در یک آپارتمان بزرگ تر می باشد! در این محیط که صرفا مختص به شماست قادر به انجام هرگونه تغییری مطابق میل خود خواهید بود.
 
واقعیت این است که ممکن است در یک فضای کوچک ترولی اختصاصی احساس بهتری نسبت به فضای بزرگ تر ولی اشتراکی داشته باشید. این استودیو آپارتمان کوچک تنها دارای یک اتاق است. این تنها فضا برای کار و فعالیت، صرف غذا، استراحت و پذیرایی از مهمان برای مالک آن می باشد.در این سوئیت فضا برای ذخیره سازی، کار و استراحت تقسیم شده است.  در یک سمت دیواری با قابلیت نصب کمد برای استقرار و ذخیره کردن وسایل گذاشته شده است. ذخیره سازی وسایل بزرگ در بخش پایین کمد و یا در کشوهای بزرگ آن انجام می شود. 
 
 
 
 
 
 
 
دیوار مقابل به طور چشم نوازی با پوشش سیاه و سفید کار شده است. روبروی آن تخت با طراحی شیک و مدرن بدون اشغال فضا در کف اتاق قرار گرفته است.  مبلمان ممکن است از نوع گران قیمت ، زیبا، راحت و ظریف انتخاب شده است . این مبلمان به سوئیت زیبایی خاصی داده اند.  این استودیو آپارتمان کوچک همچنین دارای یک آشپزخانه کوچک می باشد که درگوشه آن میز ناهار خوری کوچکی وجود دارد. دکور این آشپزخانه ساده با دیوارهای سفید و مبلمان و میز ناهار خوری مرتفع است. هرچند که این اپارتمان کوچک است، اما زندگی در آن دلچسب خواهد بود!
 
 
نویسنده مقاله:دبیرسایت

فایل متن مقاله